366/365: Dokončeno 100% projektu.  
Projekt 365 2.0, jak již z názvu vyplívá, je druhým a také již úspěšnějším pokusem odesílat na Twitter a sem každý den novou fotografii. Jde o nezávislý projekt, první pokus skončil v pouhé třetině trvání: #zatnaktel365.
Tato práce by neměla být chápána jako lenivění a zabavení z nudy. Mnohdy nebylo nejjednodušší stihnout vyfotit a zaslat obrázek včas. Je to moje dílo. Nestandartní způsob pojetí umění. Možná časosběrná galerie vývoje přírody a všeho kolem v průběhu jednoho roku. Projekt mě obohatil mnohými zkušenostmi a jsem za něj opravdu rád. Za ten rok jsem si již každodenní činnost spojenou s projektem zautomatizoval, proto bude těžké, až tento projekt skončí, naučit se opět fungovat bez něj. :)
Projekt 365 2.0 bych nikdy nedokončil, nebýt pomoci Milana Kylara, který mi na čas zapůjčil fotoaparát Fujifilm. Za jeho podporu mu mnohokráte děkuji, opravdu mne zachránil. Další dík patří všem těm, kteří mě podporovali svými interakcemi a zpětnou vazbou všeho druhu. Opravdu si toho vážím a velice mě to těší.
Třeba zase někdy přijdu s něčím podobným, byť zase trochu něčím jiným.
Díky!